Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban Falu?

Minecraftban Falu?

Figyelt kérdés
Minecraft 1.3.2-vel játszok. Modok nélkül vagyok survivalban. Az a gondom van, hogy egy falut akarok találni, készítettem térképet, felfedeztem vele az egész mapot és sehol semmi. Térképen se látok semmit ami falu lehetne.

2012. aug. 23. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress jobban
2012. aug. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A falunak egész nagy sima hely kell hogy generálódjon. Keresd a sivatagban, vagy más sima helyeken.
2012. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha megnézem a térképen, akkor látszódnia kéne rajta nem? Mert én sehol se látom.
2012. aug. 23. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az egész mapot felfedezted az GG, mivel a játék egész mapja több tízezer négyzetkilóméter... Szerintem indíts új játékot vagy nem tudom, bekapcsoltad a falu generálást?
2012. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a sivatag szélén találtam pedig nemis kerestem
2012. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mészáros Benjamin ***** válasza:
Írd be seednek hogy seed és a közelben lesz egy falu és egy sivatag ahol templom is van. :D
2012. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy az egész térképet, hanem ahova spawnolva lettem. Az egészet nem tudom felfedezni, mert a térkép az alapot mutatja ahol kezdtem. A generátort elvileg be kapcsoltam. De ezekután nem vagyok 100% biztos.
2012. aug. 23. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

NOs, egy sima térkép a minecraftban, nem az egész legenerált mappot mutatja, csak 1 bizonyos területet.

(spawn környéke)


Ajánlom neked azt hogy Rei's minimap moddal modold fel a minecraftod, (Nem kell csak modloader meg a mod) és akkor beállíthatsz egy waypointot a házadhoz, és elmehetsz hoszutávú keresésre.

a mod pedig még ad egy olyan minimapot a jobb felső sarokba (állítható hogy hol legyen) hogy részletesebben látható a világ. Tehát hogy ugy mondjam "kocka mentes"ebb.

Azér jó mert lehet nagyra kitenin a térképet és megmutatja a teljes területet ahol vagy. és nem kell felfedezni.

Nézz róla egy videót, szerintem érdemes felrakni a minecraftot vele.


Remélem segíthettem. :)

2012. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, kössz a segítséget :D
2012. aug. 29. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!