Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincs hely a lemezen. Miért?...

Nincs hely a lemezen. Miért? Windows újratelepítés megoldja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy kiakarok bontani dolgokat, játékot feltelepíteni és körülbelül 7GB a kibontás. És van 17GB a helyi lemezen. Kiakarom bontani, és a felénél megáll, kiírja, hogy "Nincs elég hely a lemezen" Egyáltalán nemértem mert van hely. Játékoknál is ezvan. XP-m van, de azzal nemlehet baj, mert megnéztem a gépigényeket, és jó az XP is. A kibontást meg főleg nemértem. Talán egy Windows újratelepítés megoldaná?

Előre is köszi a válaszokat.



2012. aug. 23. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A fájl, amit ki akarsz bontani nagyobb, mint 4gb? Ha igen, akkor lehet, hogy a fájlrendszered fat32, és emiatt nem lehet 4gb-nál nagyobb fájlokat rámásolni. Formázd ntfs-re, vagy ha sok adat van rajta, akkor át is konvertálhatod és így megmarad minden rajta lévő adat.
2012. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!