Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Source menü hiba?

Counter Strike Source menü hiba?

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a CSS-t akkor a menüben hallatszik a menü zene, viszont a menü lehetőségek ( find szerver, ilyesmi ) mind láthatatlanok. Tegnap is volt egy ilyen problémám, azonban egy reinstallal megoldottam. De ma már negyedikre raktam újra a játékot, és a hiba továbbra is fent áll. Megpróbáltam egy másik fajtát is letölteni, ugyanaz a hiba. Haverommal ugyanazt szedtük le, neki nincs ilyen problémája. Mind ketten Win XP-t használunk. Mi lehet a megoldás?
2012. aug. 23. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felbontással lesz gond.. aki tudja, hogy lehet úgy felbontást állítani, hogy ne játékon belül kelljen majd ír neked pár sort, de addig próbálj meg nyilakkal és enterrel eljutni az opciókig ahol kis szerencsével tudsz felbontást állítani.
2012. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen progival ütközik.Vagy rakj fel patch-et.Hiába,hogy a legújabb verzió akkor is frissítsd.Grafikát még tudod állítani ha kell ugyan itt a ha gamepaddal akarsz játszani: cstrike-cfg-config cfg-átnevezed config txt-re és tudod szerkeszteni. [link]
2012. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!