Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MAGYAR MINECRAFTra (most...

MAGYAR MINECRAFTra (most 1.3.1) hogyan kell mod-ot tenni?

Figyelt kérdés
A Magyar Minecraftot töltöttem le a hu-minecraft.net oldalról. A modokat ugye a minecraft.jar fájl megbuherálásával kell csinálni, de ahányszor csak megcsinálom az utasítások szerint a klienssem sötét képernyővel fogad. Mi lehet a baj, mit rontok el? (Mellesleg az én minecraft.jar fájlomban nincs META-INF könyvtár, ezért nincs mit törölni. SEGíTSETEK!
2012. aug. 24. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!


Nos, először a modolás attol is függ hogy milyen modot telepítesz a minecraft.jar-ba.

A legtöbb modot ugy kell telepíteni hogy modloader-t (kicsomagolva) belerakod a minecraft.jar-ba.

teszteled a miencraftot, aztán pedig a modot (kicsomagolva) belerakod a minecraft.jar-ba, vagy a mods mappába (a mods mappa a minecraft.jar-on kívül lesz).


De itt egy link:

[link]


Ezen az oldalon 1.3.1 és 1.3.2-es, vagy esetleg régebbi modok is vannak.

VAlamint leírják minden mod alá, hogy hogyan kell feltelepíteni.

Valamelyikhez van videó is.

Az oldal angol, de google fordító, vagy esetleg ha tudsz angolul, akkor megoldható.


Remélem segítettem.


Jó modolást :)

2012. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!