Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani valami jo jatekot?

Tudtok mondani valami jo jatekot?

Figyelt kérdés

A gepem 2.6 GHZ Dual Core 2giga RAm 800MB videokartya.

Gta szeru jatekokat keresek nagy bejarhato vilaggal es ahol kuldeteseket lehet vinni. Gothic, Just Cause ezeket mar jatszottam.



2012. aug. 24. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
torrente egy dagatt emberrel mész, de elég vicces, van belőle film is
2012. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Max Payne 1,2,3. RockStar Games csinálta ezt is. Igazából csak bedob 1 pályára és végig kell vinned. Nem lehet szabad kószálni, de viszont nagyon izgalmas játékok. Grafikájával sincs baj. Tudom h irtad h nagy bejarhato vilaggal, de azért nézz róla videót hátha tetszik, ha igen akkor irj és adom a letöltési linket, amelyik verziójáról szeretnél
2012. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz. Nem rosz de inkább olyan kellene ahol be lehet járni a világot.
2012. aug. 25. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
POSTAL 2 Vagy a 3
2012. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Super Mario,Minecraft,Dagadt vagy 3,GTA cigányai,Rézf*szu bagoly 4. Intel Sempron 3000-, Pandóra, egy játékos weboldal ez most nem vicc: WetPussy, Battlefield: Aládcsúszok,Pupug*ci,Angry Birds (az normál játék) Hozzád illik. Csak most viccen kívül,az első pályákon a piros madár amikor támad az cigányul átkoz : Rák inyimá. A cigányok így átkoznak minket mikor nem pénzt
2012. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Normál válaszokat kértem!!
2012. aug. 27. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor CoD2,CoD4. Call of Duty 6. Battlefield: Bad Company 2. Spec Ops: The Line. Saints Row The Third.Call of Duty World at War. Counter Strike 1.6,condition zero,source,global offensive. Assasin's creed 1,2,3. Heavy Fire Afghanistan. A Call of Duty-k a legjobbak,de még mindig nem írtam le mindent. Ha leírod a VGA-d típusát,Shader Verzióját,Órajelét,akkor tudok ennél jobb játékokat is
2012. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy GTA szerű játékokat ? Saints Row The Third
2012. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!