Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fable the lost chapters-ba...

A fable the lost chapters-ba hogy lehet pénzt szerezni? ( a összes küldetést ki vittem)

Figyelt kérdés

#fable-pénz
2012. aug. 24. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisebb küldetések vállalásával, vagy trainerrel (persze ha csalni akarsz).
2012. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a boltokba nyúld le a kirakot árukat.törjbe éjszaka a boltokba nyúlj le mindent
2012. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a trainert hogy kell használni? és a kisebb küldetést is meg csináltam! de ha betörök a boltokba riadózik a riasztó!?

és azért is köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 26. 15:41
 4/5 anonim válasza:
Egyszerűbb, ha felvásárlod a közeledben lévő árusoktól a smaragdokat, gyémántokat, rubintokat, amennyit csak lehet, majd a teljes árukészletedet eladod, majd visszavásárlod újra. Nagy mennyiségben folyamatosan nőni fog a pénzed. Én már játszottam úgy, hogy volt több, mint tízmillió aranyam ezzel az adás-vételi játékkal.
2012. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vegyél sok halat, add el az oakvale i vegyes kereskedőtöl vásárold vissza és megint add el, ez azért jó mert többért veszi meg mint amennyiért el adja
2013. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!