Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hogy lehet alkalmaz...

Sims 3-ban hogy lehet alkalmazottakat felvenni?

Figyelt kérdés
Például, ha megvettem egy kávézót

2012. aug. 24. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A Sims 3-ban nem tudsz felvenni alkalmazottakat, csak a Sims 2 Megnyitottunk Vár az Üzlet kiegészítővel. A Sims 3-ban csupán arra van lehetőséged, hogy megvásárold a közösségi területeket és beszedd a bevételt.
2012. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gumilabda ***** válasza:
Ha rá mész a telefonodra akkor ott van hogy mérje fel az ingatlan piacot. Menj rá. Ott van valami ilyesmi hogy ingatlanok megvásárlása! Klik rá! És Válassz ki egy épületet ha kiválasztottad akkor pipa! Keresd meg a térképnézetben és menj rá! Ott van hogy, rúgd ki, meg mindenféle de sajna alkalmazottat csak kirúgni tudsz, felvenni nem!
2012. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az eleje sims2 feeling >< alkalmazottat tudom hogy kilehet rúgni, de nem rúghatom ki az 'utolsó alkalmazottamat'
2012. aug. 26. 22:33
 4/4 gumilabda ***** válasza:
Az nekem is volt! Esetleg nézz utána a My simsen!
2012. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!