Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Römiben a pakli alatt lévő...

Römiben a pakli alatt lévő emelt lapot, ami félig van letakarva a paklival, mikor lehet kivenni?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy akármikor kiveheted, ha előtte még nem raktál le lapot, és ha annak a segítségével lehandolsz, viszont a kedves vitapartnerem szerint erre csak az első körben van lehetőség. Hogy is van ez?

Köszi a válaszokat előre is.



2012. aug. 25. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor veheted fel ha "handolsz" vagyis mindent leraksz ami a kezedben van és utána dobsz 1 lapot arra figyelj hogy egy dobó lap maradjon lepakolás után mert csak úgy érvényes a dolog.
2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagyis amit leírsz az pontosan úgy igaz.Mivel ha már leraktál akár 1 tercet is utána már nem handolásnak hívják csak lepakolásnak.
2012. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak eltérő szabályok is de a játék elején ebben meg kell állapodni.(Kártya játékok szabály könyve)nem tudom létezik-e még de biztos hogy kapható valahol.Mi szoktunk olyat is játszani(készrevágós-nak)hívjuk hogy vagy a pakliból húzol vagy a másik eldobott lapját veszed fel de csak handolni lehet a játékban.Ez akkor is jó ha csak ketten játszotok mert jobban pörög a party.
2012. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából azon ment főleg a vita, hogy az illető szerint ezt csak az első körben lehet megcsinálni. Mármint, hogy kiveszed azt a lapot és lehandolsz.

2012. aug. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!