Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs az online minecraf...

Miért nincs az online minecraft invertory editor-omban olyan gomb hogy: Save Invertory?

Figyelt kérdés
mivel nincs olyan gomb,nem tudom elmenteni ( -.- ).így nem tudom feltölteni a level.dat-ba. (ezt az invertoryt alpha 1.2.5-re akarom berakni)
2012. aug. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy elírás vagy te tényleg az alphaval játszol?
2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azzal is mert azt nagyon megszerettem
2012. aug. 28. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok segíteni, csak furdalt a k ináncsiság, mert nem tudok elképzelni, hogy valaki az alphaval játszik.
2012. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az is nagyon jó verzió volt. meg a BETA is. most mikor lehet egy ütéssel lenyírni a bárányt(olló nélkül)?meg ütés nélkül szakadékba ejteni egy zombit,meg gépfegyver módjára lövöldözni az íjjal?jó mondjuk nincs regeneráció a kajától meg potik meg NPC faluk de azok is jók voltak.azért jobbak mint a kezdetek:azzal a kettő blokkal(fű és cobblestone) úgy hogy csak ugrálni lehetett benne :/
2012. aug. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!