Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar metin2 szerveren...

Magyar metin2 szerveren mennyi idő felhúzni egy 99 es karit?

Figyelt kérdés
Napi 5-6 órát játszok suli időbe csak 2-3 órát kb.
2012. aug. 26. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat 1-99ig ha napi 2-3 orat jatszasz es neha huznak meg konnyitesz a jatekon akkor 2 ev talan 3.
2012. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostmár 105-ös a max szint! nekem 1-2 éve sikerült felhúznom 99-esre pegán,de már azóta 105re is felhúztam. Nekem kb 5-6 év volt,de persze hagytam rá néha pár hónapra! De nekem úgy tartott kb 5-6 évig hogy én az elejétől játszottam,és ott nem ismert senki semmit,és nem voltak fullos cuccok! Mindig amikor indult új szerver 1 hónap alatt már volt 80-as mert értették már a metint,de amikor indult 1-2 hónap után volt a legnagyobb 74-es a többi csak 50 valahanyas:D De az a 74-es is hacker volt,és ki is bannolták :D Még a nevére is emlékszem MagyarHarcos :D Szóval nekem még akkro más volt,és tőrrel akasztottam ki. De az attól is függ milyen karival játszol mert pl egy gyógysámival,meg egy íjjásszal elég nehéz,míg 1 wpvel elég könnyű a fejlődés. De szerintem 2 év alatt is ki tudsz húzni egy 99-es karit sé nélkül. De én úgy is értelmezem a kiakasztás h full P-S minden ,és az olvasás,és a P-zés az eltarthat 1 évnél tovább is :S:D Sajnos ez benne van,de nekem így volt az izgalmas.


DE ha javasolhatatok neked valamit akkor 75-ös szinten álj meg és akkor csináld meg a 4 skilledet P-sre! A rangodra ott van a zen bab,(de séért mást is tudsz vennni) de ha sohan hegyen álsz ott is jobban megy a rangod! Ez azért fontos hogy 85-ös metineket bírj ütni,de lehetőleg P-zés előtt olyan 65-70-es szinten már bírhatod pl egy testivel,és addigra összegyűjtessz párat akkor már milliókat sporoltál. Ha van kérdésed bármibe segítek . Ha Pegán vagy akár adok yangot is :D

2014. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!