Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni az xbox live partyba?

Figyelt kérdés
Egyik barátom és én minden ismerősünk partyjába tudunk csatlakozni, de egymáséba valamiért nem.

2012. aug. 26. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Port van nyitva? Valószínű, hogy az a baj. Routeretek van?
2012. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit jelent az a Port? És van routerünk.
2012. aug. 27. 07:36
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez megmagyarázná azt, hogy egymáséba nem tudunk, de egyébként ha más partyjába akarunk csatlakozni, akkor azzal soha sincs gond?
2012. aug. 27. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:

fúú, hát most nem tudom így elmagyarázni neked, mert én se nagyon értek az ilyesmihez, csak ismerem ezt a problémát. Pl. MW2-ben sem lehettem host, mert nincs nyitva port. Szerintem orvosolná a hibát, de ezt hozzáértő embernek kell csinálnia, mert el lehet az internetet rontani vele.

WIFI-ről csatlakozol a netre vagy kábellel? Ha WIFI (és ha Slim konzolod van), akkor használhatod a konzol saját wifi hálozatát (létre kell egyet hozni).

2012. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kábellel csatlakozok.
2012. aug. 28. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,és slim konzolom van ha számít.
2012. aug. 28. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!