Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendosok/Super nintendosok!...

Nintendosok/Super nintendosok! Tudnátok nekem ehhez hasonló játékokat ajánlani ezekre a régi konzolokra? (lent)

Figyelt kérdés

Főleg azoknak szól ez a kérdés,akik nintendo/super nintendo/sega konzolokon nőttek fel,vagy annak,aki sokat játszik ilyenekkel.

Valami jó mászkálós,bunyós kéne,olyan,mint a Final fight,meg hasonlók.Csak kérlek tüntessétek fel,hogy melyik konzolhoz van.Köszönöm előre is!


2012. aug. 26. 17:37
 1/6 kisscsaba182 válasza:
100%
Battletoads (Super Nintendo és Nintendos is van belőle)
2012. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Double Dragon (mindhárom része) NES

Battletoads and Double Dragon (legjobb!) NES

Battletoads Battlemaniacs SNES

Battletoads and Double Dragon SNES

Final Fight 1-3 SNES

The Shadow SNES

MAME-re van egy rakat nagyon jó bunyós játék, szerintem próbáld ki.

2012. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkét választ!

A battletoadsokat is szeretem,de a problémám az velük,hogy a snes verzióban napokig szórakoztam csak egy pályával(!),most pedig továbbjutni sem tudok.Pedig csalással viszem(máskülönben elég nehéz).A sima Battletoadsról van szó,a többit végig vittem.

2012. szept. 6. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A Battletoads játékok (nem a Double Dragonos) legendásan játékos utáló programok. Minden idők legnehezebb játékai között is szép helyet foglalnak el. Szóval ne csodáld... :D
2012. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mint ahogy rengeteg nintendo játék...általában,amikor befejtem a egy játékot,már vörös volt a fejem :)

Egyébként nem tudnál segíteni?Ott tartok,ahol valami szarságot kell fogni,mögöttem meg egy patkány jön,valami fűrésszel,de fogalmam sincs,hogy mit kell csinálni.A kígyós pályák után.

Megköszönném,ha tudnál segíteni.

2012. szept. 6. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ez az amire gondolok, akkor adott pontokon kell nyomni valami gombot, hogy gyorsítson, vagy pixelre tökéletesen kanyarodni.
2012. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!