Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2-be hogyan lehet gyereket...

Sims2-be hogyan lehet gyereket csinálni? Kérem válaszoljanak! (ps2)

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 08:08
 1/4 kivi0310 ***** válasza:
Most angolul nem igazán tudom de ha jó a kapcsolata a fiú és a lány simeknek és mind 2 fel nőt akkor a 2 személyeses ágyra küldöd őket de csak pihenni és az ágy interakcióji között lesz 2 olyan parancs,hogy etye-petye és hogy próbáljanak gyereket nemzeni ( én persze magyarul mondom mert nem játszottam angol simsel )akkor értelemszerűen a 2.ra mész és ha vége az aktusnak és sikeres volt akkor valami csilingelős hang jön (mindenki ezt mondja de én még nem nagyon halottam ) vagy a csajnak hányingere lesz reggel vagy az elkövetkező napokban.
2012. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. aug. 28. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy a szükségleteik megfelelőek legyenek, tehát nagyjából minden zöld.:DD
2012. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok :D kösz!
2012. aug. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!