Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt meglehet counter strikeban...

Ezt meglehet counter strikeban windows 7en?

Figyelt kérdés
már egy ideje próbálkozok, hogy saját sprayt keszitsek, de nem megy, néztem róla videókat, de mind xpsek voltak, ezek szerint nem lehet?
2012. aug. 28. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
a a cs ( 1.6 ,cs:s ) amikor készült még csak tervezték a Windows 7-et úgy h egyenlőre csoda az is hogy elindul neked és ebből kifolyólag nem is igazán van lehetőséged "egyedivé" tenni a counter strike-d a Windows 7-s operációs rendszerednél ( ez a hátrány a Windows 7-l nem indulnak nagyon rajta a 2008-s elötti játékok meg programok és ezért fogok én mindig XP-t használni )
2012. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( pedig akartam volna csinalni :(
2012. aug. 28. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó a Windows 7. Jobb,mint az XP ezerszer. Hopp,első válaszoló,nekem az 1995,97,98,2000-es játékok elindulnak és ráadásul 64 Bites,ami arról híres,hogy nem nagyon támogatja a játékokat
2012. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!