Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed II -ben...

Az Assassin's Creed II -ben az elején, hogy kell beszállni az autóba? Bármilyen gombot lenyomok, nem sikerül. Előtte még kell valamit csinálni? (a beszélgetésen kívül)

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
AC2-ben autóba? Dafuq?!
2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még tök az elején... Nézd meg a történetét vagy a végigjátszást.
2012. aug. 29. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:

asszem csak oda kell menni.

és bizkit, te elég nagy ac kocka vagy ahoz hogy tudd ezt hogy hol van...

2012. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor amikor meg kell szöknöd a csajjal, és be kell szállnod a csomagtartóba...
2012. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem akkor, amikor meg kell szökni! Az első küldetés az az, hogy valahova NEKEM el kell mennem kocsival. Be is másolom.


..."Az autóút után új helyszínen Lucy –- miközben követed őt -- elmondja, hogy Desmondból orgyilkost akarnak csinálni. Ő ebbe bele is egyezik, hiszen nem nagyon csípi a Templomosokat. Találkozol Shaunnal és Rebeccá-val. Beszélgess mindenkivel, majd ülj be az Animus 2.0-ba. A történet innentől DNS-szekvenciákra (DNA Sequence) van osztva, amiken belül több memóriadarab van, ezek nevét innentől zárójelben írom a megfelelő helyen."

2012. aug. 30. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem kocsiba hanem abba a piros fogorvosi székbe kell beülni (keress képet googlen).
2012. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Atyaúristen... Kérdező, te nem tudsz olvasni? Az AUTÓÚT UTÁN... de mindegy. Az Animus meg rohadtul nem kocsi.
2012. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó bocs, ezek szerint félre olvastam. De ettől függetlenül nem kell leb*szni a fejem, mert még kezdő vagyok. KÖSZI
2012. aug. 30. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
De az Animust hogy lehet autónak olvasni? Meg a többi úgy totál értelmetlen...
2012. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érthettem félre! Mivel GTA -val is szoktam vátszani, azt hittem, hogy ez egy autó neve. De mint kiderült, ez nem így van. Azért kösz...
2012. aug. 31. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!