Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok futnak nem túl...

Milyen játékok futnak nem túl erős gépen?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzetek adatokat légyszi,mert nem tudom őket megadni.Csak vlami olyat amihez nem kell sok hely,jó videókártya stb..

2012. aug. 29. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Call of Duty 1-2, Medal of honort Alliend assaoult, Stratégiai: Gyűrűk ura harc középföldéjért,Stronghold Crusader, Heroes 1-4 Szerepjáték:Gyűrűk ura a király visszatér,Lopakodós/akció Splinter cell chaos theory (személyes kedvenc)Ez mind 1-2 gigabyte kivéve a splinter cell az 4.Szerintem nézz meg párat a youtubon hogy meglásd milyen.(de szrintem azek közül mind jó)Remélem segítettem ;)
2012. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Counter-Strike 1.6,GTA VC,SA
2012. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De milyen típusú játékokat szeretsz? FPS, RPG, autó/motor stb.?

Én pl. Worms-t szeretem (World Party vagy Armageddon), low-budget gépünkön is hasít. XD

2012. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nos ez egy mocskosul rossz gép.Még a cs 1.6 sem futott rajta de a vc igen.Amúgy meg az ilyen máskálók játékokat szeretem
2012. szept. 3. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a régimódi stratégiai-RPG-mászkálósdi vonalat, van egy jó NOX nevű játék.
2012. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!