Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ba hogy lehet a...

A sims 3-ba hogy lehet a simset a legkönnyebb módszerrel megölni?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek olyannak hogy csak azért játszok vele mer meg akarom őket ölni folyton hanem mer szeretnék e szellem családot!!!!

2012. aug. 30. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

vedd el tőlük a budit :D bár ebbe nem halnak bele...

építs medencét, küld bele őket úszni és közben add el az úszó létrát (ilyen korlát szerű izé) és akkor nem tudnak kimászni a medencéből, elfáradnak és belefulladnak

ez a sims 2-ben működött... a 3-ban nem tudom hogy menni fog-e


viszont ha csinálsz egy szép kis tüzet ami átterjed a házra az szerintem kinyiffantja őket

2012. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a sims 3ban nem működik ez a medencés trükk, mert egyszerűen kimásznak belőle... hát, nem is tudom, hogy mi működne! szerintem csináld azt, hogy egymás után elfújatsz velük több szülinapi tortát addig, ameddig hirtelen öregek lesznek, az öregség korszakát állítsd a legkisebbre és várd meg:) de kiegészítőtől függ.. éheztetheted is őket egy lakásba bezárva, vagy felgyújthatod őket, de akkor ne hívd a tűzoltókat, és ne legyen riasztód sem...
2012. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

oké köszi

a tippeket!!

2012. aug. 31. 15:51
 4/4 Pethő Dávid válasza:
A medence köré tegyél falat
2014. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!