Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a DC Univers...

Mi a véleményetek a DC Universe Online- ról?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 20:20
 1/5 kivi0310 ***** válasza:
Nekem be jön
2012. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vagyok egy mmorpg fan, de a Dc Universl-zel szerettem játszani. Viszonylag nagy (de nem valami sok) bejárható területek, k*rva jól testre lehet szabni a karaktered külsejét, jó kis küldetések, tök jó történet, tök jó insták, jó pvp-k, a házakon ugrálni valami eszméletlen és ez az egész képregényes téma teljesen be tud szippantani, főleg ha szereted az ilyen játékokat.
2012. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1ik legrosszabb fel hypolt mmo , csak a SWOTOR előzi meg itt .. nincs értelme az egész játéknak ..
2012. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még anno játszottam haverral vele 2 en fun volt el play 1 hetet kb utána rájöttem h feleslegesen szedtem le azt a sok szart DX
2012. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem faxa. Csináltam egyet játszottam sokat, aztán egyre nehezen kaptam cuccokat, nehezen birtam magamanak fegyvereket fentartani, hama széttörtek , nagyobb emberek.. Ezért is egyre jobban kihívó , és jó. Csak aztán elfelejtettem legalább is én, hogy miért játszom.Aztán abbahagytam.. Jó rég játszottam.. Most lenéztem egy batman/superman: a közellenségek.. batman vs. drakula stb.. unalmamban evés közbe... és megjött a kedvem és most fogom újra játszani ugyanazzal.. 2013.01.26
2013. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!