Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Biztonságos vateráról Diablo...

Biztonságos vateráról Diablo 3 accountot venni?

Figyelt kérdés
Egy olyan accountot akarok venni amit használtak de félek hogy átvernek. Van mitöl félnem? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. aug. 31. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, bár valószínű, hogy olyan nem fog téged átverni, akinek már 500-1000 eladása van, és sok-sok pozitív értékelése, de én még akkor is meggondolnám.
2012. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eladónak ez a első áruja. Semmiféle visszajelzése nincs.
2012. aug. 31. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor semmiképpen se, ilyen dolgokkal könnyen lehúzzák az embert.


Ha nem egy ismerőstől veszed, akkor jobban megérné boltból megvenni, az biztonságos, nem kell aggódni, hogy esetleg nem működik.


Szerencsére nem havidíjas, így egyszeri ~13ezer forintot simán megér - már ha szereted a hasonló játékokat.

2012. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NE vegyél vateráról diablo fiókot! már csak azért se mert a battle.net úgy van mostmár kitalálva hogy kb gyakorlatilag az tudjon csak bejelentkezni aki elősször játszott az acc-al.

vegyél inkább a "livekodok" honlapról. 11 ezer forint, nem vészes, de biztonságos. ismerem a srácot, tőle fogom én is megvenni és a múltban már többször is vettem tőle wowot/gamecardot.

2012. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!