Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Amnézia c. RPG Makeres...

Az Amnézia c. RPG Makeres játékban ezeket hol találom?

Figyelt kérdés
Van egy csapattag akit a savas szigeten lehet megidézni, a 4csizmát megtaláltam amivel betudok menni, de az idézetem szövege nem teljes, hol van a 3 könyv amit elkellett olvasni a történet során? 1 van a kezdő faluban azt tudom
2012. szept. 1. 16:05
 1/4 anonim válasza:

2:a kísértethajón,ha jól emlékszek a legalsó szinten.

3:a léghajón amikor átveszi a csapat az irányitást az ellenségtől(itt szerezz meg egy pakli kártyát és ahova be voltatok börtönözve oda menj vissza,majd add át a paklit annak az őrnek aki unatkozott és kártyázni akar,ekkor ő elárulja melyik legénységi ágyban találod a fecnit.

4:Csak annyit tudok hogy könyvespolcról kell olvasni,de hogy az őrült varázsló könytárában vagy a kastély könyvtárában(amikor átkutatják legelőször) azt sajnos nem tudom.Próbálgasd.

2012. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) hát akkor ezeket már nem tudom teljesíteni, mert már a lebegő kastélyba vagyok, 2-t találtam meg egyiket az őrült házában a könyvespolcon, a másikat meg a legelső faluban a mesét olvasó gyerekeknél,
2012. szept. 13. 17:13
 3/4 anonim válasza:

aha,de én már kicsit régen játszottam vele.


Ha nem ismernéd a Dragon Blade 1,2 jobb sokkal,bár nehezebb is,de van végigjátszás hozzá.Talánnem ismered azért említettem,én most azzal játszogatok.

2012. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szinte minden RPG-t ismerek :D az Amnéziát is már párszor végig toltam csak ezt sose tudtam megcsinálni benne, jah a Dragon Blade 1-2-3-at végig játszottam meg a 4- demoját, most a Dragon Blade Online 1-2-vel szoktam még néha játszani
2012. szept. 13. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!