Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikorra várható a diablo 3...

Mikorra várható a diablo 3 megjelenése pc-re magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi van a torrent oldalakon, de a Diablo 3 már május 15-én megjelent, és azóta is vígan játszok vele.
2012. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már rég megjelent.
2012. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt irjak a torrnet oldalakon hogy csak egy koppintott változat bithorlo neztem ncoron meg nincs fent
2012. szept. 2. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem árt tájékozódni.


Hivatalosan már rég elérhető, besétálsz a boltba és megveszed.


Torrent oldalakon pedig azért nincs tört verzió mert még nem tudták feltörni a védelmet. Bár a feltörés talán nem is a legjobb szó rá. A játék állandó internetkapcsolatot igényel és sok változó a blizzard szerverein van, játék alatt onnan szedi le a szükséges infókat a gépedre telepített verzió.


Tehát a tört verzió működéséhez meg kell oldani ennek a teljes emulálását. Vannak próbálkozások, amikor legutóbb olvastam erről, talán az ACT 1 első küldetésénél jártak. Azóta nem követem nyomon.


Szerintem kár a tört verzióra várni, mert itt tényleg jobban jársz az eredetivel. Vedd meg, ha játszani akarsz vele.

2012. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy torrentoldalról beszél ez? Édes Istenem! Megveszed szépen a játékot vagy nem játszol!
2012. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2012. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!