Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA-SAban elakadtam annál a...

Toth.peter kérdése:

GTA-SAban elakadtam annál a küldinél amikor mike toreno heliét kell kilőni. Valaki jó tippet tud adni?

Figyelt kérdés
Légyszi ne olyanokat hogy próbálkoz, gyakorolj! mert azokat és még a fölös válaszokat lepontozom!!!!!!!

2012. szept. 2. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől jobb válasz nincs, mivel a játékot úgy készítették el, hogy mindegyik küldetés megcsinálható legyen (ha nem is elsőre, de pár próba után igen).


Annyit tudsz még csinálni, hogy a Youtube-on keresel végigjátszást, és onnan megnézed hogy lehet jól megcsinálni, majd azt lemásolod.


________


Ha arról a küldetésről van szó, amikor a hegy tetején fegyveresek őrzik, és ő helikopterre elmenekül: én azt csináltam hogy megkerültem a védelmet, egyből a helikopterbe szálltam be. Ez a küldetés úgy van megcsinálva, hogy helikopteres üldözés van benne, majd a belvárosban egy épület tetején leszálltok, és ott már meg tudod ölni.

2012. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nekem se ment. De egyszer elkezdtem öszevisza lövöldözni rakétával ''küldetés teljesítve,,
2012. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.nek én azután vagyok amikor le kellet lőni szegény Rydert
2012. szept. 2. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
már megcsináltam köszi a komikat
2012. szept. 4. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!