Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Tauri...

World of Warcraft Tauri szerveren játszana velem valaki?

Figyelt kérdés
Ezen a szerveren akarok játszani, de nem nagyon vannak itt ismerőseim, valaki játszana velem? Most kezdtem egy Human Priest-et, Hülyevoktsáh a neve, most 5-ös (mire elolvassátok több lesz). Akár 80-as, akár kis szintű barátokat keresnél akik fejlődnek velem, vagy segítenek fejlődni, de ha nem segítenek az sem gond... Esetleg egy jó, barátságos Guildot. Displince priest akarok lenni egyébként.
2012. szept. 8. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Fúúú tesó, értelmesebb nevet nem tudtál volna találni? Nem azért a 2 fillérért, de az ilyen retard nevektől a hajam égnekáll. Van amúgy nem egy fejlődős guild, csak meg kell találni őket.
2012. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is utálom az ilyen neveket, éppen ezért csináltam egyet. :D Köszi, de ezzel nem sokat segítettél...
2012. szept. 9. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
ha alis vagy akkor nem, de ha horda akkor játszhatunk:D
2012. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!