Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megmagyarázná, hogy mi...

Valaki megmagyarázná, hogy mi értelme van a Minecraftnak?

Figyelt kérdés
Definiálhatatlanul gagyi grafika mellett építőelemeket pakolunk egymásra. Hogy ebben mi a jóság?... rejtély...

2012. szept. 9. 05:11
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Pcm3gIzyBDc


Hidd el, én iszonyúan elleneztem a minecraftot, de egész jónak találom (igaz, én inkább modokat írok)

2012. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:

Hát a grafó télleg gagyi és a gépet is eszi rendesen

Én régebben nagy Minecraftos voltam, viszont másfél év után meguntam(néha azért játszok vele) ezért pártatlan vagyok

Az a jó benne, hogy szabadon szárnyal a fantáziád szinte azt csinálsz benne amit akarsz és rengeteg mod van hozzá ha unod már az eredeti játékot

Meg hát 10 éves gyerek inkább kockákat pakoljon mintsem zombikat gyilkoljon nem?

2012. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk elég buta viszonyítás volt, mert a minecraftban is lehet zombikat gyilkolni :D
2012. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a minecraftban 3 poligonbol és 6 pixelből ál egy zombi :D:) Egyébként engem a minecraftban elsőnek a survival hogy

több irányba elehet menni :) szabad szinte az egész :)

Aztán bele untam és rátaláltam a redstone-s részére :)

Azzal majd egy hónapig el játszogattam építgettem külömbözö mehanikus gépeket zombibisztos egyedi ház, titkos ajtók magamtól :) sokmindent én nagyon szeretem a mine craftot :) régen csak singleplay de most csak multi :)

(mocsi a helyesírási és hasonló hibákért de vakon írtam )

2012. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!