Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan fejlődjek gyorsan...

Hogyan fejlődjek gyorsan Battlefield 3-ban?

Figyelt kérdés
nem vagyok rossz játékos, csak idegesít, hogymindenki gyorsabban fejlődik, mint én, ha van ötlet, tanács bármi jöhet, csak értelmes legyen.

2012. szept. 9. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok csapatmunka, használd ki a class-ok lehetőségeit.
2012. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Queasy ***** válasza:
74%
Igaz én a Bad Company 2-vel játszom, de ott a legjobban talán úgy tudsz fejlődni, ha engineer vagy és egész meccs alatt egy tank mellet kóricálsz és állandóan javítod ha lövik a tankot. A másik meg talán a medic, szórod az elsősegély csomagokat és feltámasztod a népeket non-stop.
2012. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Hali.

Szerintem neagyalj azon hogy milyen szinten vagy hisz nincs sok értelme, de ha mégis fejlödeni szeretnél a tanácsom a következö:

1. Sima napokon én a supportot ajánlom, és szórjad a löszerellátást(bocsi hirtelen nemtom hogy mi a neve,de az kis doboz amiben a loszer van), ezt azért mert ha valaki lö és tárat cserél automatikusan potolja a hiányzo löszert. kicsit pofátlanság de ki kell lönni az összes többi utánpótlás dobozkát,hogy csakis a tiedböl vegyenek fel löszert. Mellette meg löjjed az embereket.

2. Azokon a napokon amikor dupla XP van, akkor meg kell nézned hogy melyik kitüntetéshez állsz a legközelebb és arra kell hajtani(minden kitüntetés 10000pont, dupla napokon 20000).


Ja és föleg kisseb pályákon lehet gyorsabban fejlödni max tickettel, mivel ott több a harc pl Opr.Metro-n.


Bár a elözöek tanácsaik is jók.Remélem tudtam segiteni.

2012. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

kis pályának pl a close quarters pályái jók?

2012. szept. 12. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Hali 2. vagyok.

Természetesen jók azok is, de a tapasztalom mégiscsak ellenük szól. Mégpedig azért mert azok inkább COD tipusu pályák vagyis a játékosok inkább rohangálnak.

Megint csak a tapasztalatomra hivatkozok: olyan pályák és csapattársak jók ahol védenek egy adott pontot (Rush,CQ mindegy).

A legtöbb ilyen pluszpontokat a Operation Metro-n szereztem CQ-n 1750ticken és pedig akkor mikor az elenfelet teljesen vissza szoritottuk és a ki ill. bejáratokat védtük. Ilyenkor lehet igazán sok pontot gyüjteni.

Sok sikert a fejlödéshez, ha esetleg tudok még valamiben segitenmi akkor kérdezz bátran.

Üdv

2012. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%
vegyél fel barátnak battlelogon : LtHawk-hun garantálok neked min 2 szintet hetente :DD
2012. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi 2.!

Ha ps3-as vagy szívesen felveszlek havernak téged is, ahogy LtHawk-hun-t ;)

Holnap lesz headsetem is, voice-chathez, úgyhogy indulhatnak a hardcore katonai műveletek :D

2012. szept. 26. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

supporttal lehet a legjobban pontokat szedni, sok pontot ad a lőszer felvétel,és ötösével dobja a ribbonokat is, plusz nagyon gyorsan lehet vele szintet lépni(mármint classon belül.) Másik a medic, élesztés+medpakk, ez metro conquesten az igazán hatásos, de az meg élvezhetetlen(ha alacsony(45 nél kevesebb) szintű vagy, akkor 1-2 óra alatt össze lehet szedni egy szinten így, később se sokkal több.)


Anno még nagy móka volt az eod bot javítás, szégyellem, 35-45 ig azzal húztam fel a karakteremet(kellett a p90), kb fél óra alatt megvolt.:D

2012. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!