Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen a TV játéknak nevezett...

Adam934 kérdése:

Régen a TV játéknak nevezett eszközön, hogyan működött a kacsa vadászós játék?

Figyelt kérdés
Nem tudom kinek volt hasonló, ilyen Nintendo utánzat volt az egész és sárga kazettákat kellett belerakni és azokon voltak játékok. Volt egy olyan amihez kellett egy puska/pisztoly és azzal kellett a kacsákra lőni. A konzol hogyan érzékelte, ha én jó helyre céloztam és lőttem? Mert akkoriban még nem voltak ilyen csúcs technológiájú masinák mint most pl a Nintendo Wii amiben van mozgás érzékelő. Nagyon érdekelne annak a működési elve és nagyon megköszönném annak aki elmagyarázná.

2012. szept. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Úú, kedvenc játékom volt :) Engem is érdekelne.
2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 I <3 Bears ***** válasza:
2012. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így angolul kicsit nehéz volt felfogni, hogy mit is írtak le, de a lényegét asszem megértettem.
2012. szept. 9. 21:23
 4/5 anonim válasza:

Amikor meghhuzod a ravasz a képernyö egy pilanatra fekete lesz és a célpont fehér kocka ezt a fény pontot keresi.

[link]

03:10 -elmagyaráza nagyabol meg mutatbe sok érdekes dolgot pld már akor is volt wii szeru irányitásos szir szarok pld power glow iesmi néz utana sok érdekeséget fogsz találni

2012. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez a videó már sokkal érthetőbb volt
2012. szept. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!