Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez lehetséges a Slender ban,...

Ez lehetséges a Slender ban, vagy valami hiba volt?

Figyelt kérdés
Azt irták nekem hogy a Slender Pc játékban a lámpa nem tud kifogyni. Nos ezzel csak annyi a probléma hogy vártam vagy 30mp-et de nem kapcsolt vissza a lámpa. A kérdésem: hogy ha nem tud kifogyni belöle akkor, mennyi idö mig ismételten felkapcsol? Egyéként a Jobbegérgombot akárhányszor nyomtam semmi. Köszönöm a válaszokat elöre is.

2012. szept. 10. 16:40
 1/9 L@Re$Z válasza:
még nem tudom.nemsokára elkezdem a szlendert és majd hamarosan rádirok.amugy hány éves vagy?
2012. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15
2012. szept. 11. 19:05
 3/9 anonim válasza:
Régebben Slender-eztem, ha jól emlékszem úgy volt, hogy a bal egérgombbal lehet fel/le kapcsolni a lámpát, a jobb egérgombbal meg felvenni a papírt. :D
2012. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én a balegérgombal veszem fel a papirt és a jobbal meg kapcsolgatom.. Azért köszönöm a választ!
2012. szept. 20. 16:42
 5/9 asdokininja3 válasza:
elvileg ki tud fogyni , hát engem még az elött elkapott, mint hogy kifogyott volna xddd aműgy volt egy oylan, amikor már elég régóta játszottam vele (az erdős résznél volt) hogy.. mintha halványult volna az elemlámpa fénye, lehet hogy csak nem kapcsolt már az agyam annyira belemerültem vagy valami. de már alig láttam valamit a játékba
2012. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolso, köszönöm... Igen ugyan igy volt. Halványodott, és 1x csak nem láttam semmit. valami keveset ha köz mentem...
2012. okt. 4. 21:00
 7/9 anonim válasza:

Mi értelme ennek a Játéknak..?

Csak így járkálni kell benne addig míg meg nem találjuk Slender-t? Vagy mi? Eléggé ijesztő, meg az is amit olvastam, hogy ha megnézzük a videót, akkor vele álmodunk, meg meghalunk. Vagy valami ilyesmi.. Légyszíves írjátok meg, hogy mi a lényege..

2012. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
amikor a tesóim meg nézték az olyan nevû videót hogy 11 drunk guys play slender(11 részeg ember játszik a slenderrel) akkor én is ott voltam és már félek egyedül lenni kivéve ha minecraftozok vagy metinezek
2012. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 kommentelö, azthiszem hogy a Slender ment pályázatra készitették, és a játéknak meg annyi a lényege hogy, 8 lapot kell megtalálni( gondolom az elrabolt embereké, vagy nem tudom....).
2013. jan. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!