Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a "Penumbra...

Mi a véleményetek a "Penumbra Black Plague" nevü játékról?

Figyelt kérdés

Pl. Melyik az ilyesztöbb? Penumbra, Amnesia(végig vittem, ezt azért irom hogy tudom milyen ilyesztö, ezért érdekel hogy attol valyon jobban fogok e félni), Slender.

Vagy hogy többnyire olyan amnesia féle?



2012. szept. 11. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A penumbra e része lett a legjobb és legfélelmetesebb, az egyik kedvenc horror\kaland játékom. Az amnesia is jó. A slender meg 15 perc alatt megunható és kiismerhető.
2012. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát azért én a slender alatt nem is tudom, furcsa volt.. Olyan mint 1 rövid ijesztös demo, dehát más más... Köszönöm a választ mégegyszer.
2012. szept. 11. 20:27
 3/6 anonim válasza:
Jaaaaj Black Plague...régi szép emlékek :"D Kedcenc játékom xD zseniális a sztori, egyszerűen nem tudok rá jobb szót mondani...aztán ott van Clarence...nos ő a kedvenc pc játék karakterem, nagyon bírom a poénjait bár néha azért elég szemétkedős :D ezzel szemben nekem pl az amnesia ijesztőbb sokkal, mert tele van ilyen apró kis trükkökkel pl mikor elmész Alexander festménye előtt,visszanézel és addigra el van folyva az egész kép....nagyon durva, na attól volt hogy nem tudtam aludni :D Penumbránál legdurvább élményem az volt, amikor csokit ettem miközben játszottam és az egyik lény kitörte mögöttem az ajtót és elkezdett felém rohanni...na akkor majdnem megfulladtam X"D Tehát összegezve szerintem penumbrának jobb a sztorija, személy szerint én a hangulatát is nagyon bírom, az amnesia pedig nekem ijesztőbb, de annak is meg van a maga hangulata csak az már tényleg elég beteges :D:D slenderről meg...hát..no comment nekem nem tetszett :D
2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zseniális játék, nem sok jobb játékkal játszottam.
2013. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
NE akarj vele játszani én 15-30 percig birtam és már úgy vert a szivem mikor 6 km futás után megállsz pihenni. Van még egy nagyon rosz élményem az iskolánkban lévő eggyik diák szívrohamot kapott tőle. Elvileg 1-vagy másfél órát játszott vele megállás nélkül túlélte végülis. Én nevezhetném halál játéknak is teljesen olyan mint ha ott lennél a játékban.
2014. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a Penumbra Black Plague-el nem merek játszani. Mindig elviszem addig, hogy megszerzem az üdítőt, de tovább nem merek menni, és közbe annyira félek, hogy azt hiszem szívrohamot fogok kapni. Az Amnesia is kb. olyan jó mint a penumbra, de azzal még nem játszottam csak vidit néztem róla. A Slenderman az meg nem ijesztő, szerintem az 5 évesek ijednének meg tőle. Am és ha valaki akarja a penumbra requiem meg a penumbra black plague-nek el tudom privibe küldeni a magyar szinkront, meg feliratot.
2015. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!