Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki magyarázza már el...

Valaki magyarázza már el nekem hogy a wowban mitkeresnek a kungfu pandák? :DDDlol

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom , sokan lépnek is le miatta , mindnki gwzni megy .

Nekem az egész kieg olyan felemás , jó is , meg hulyeség is ..

Hogy mit keresnek ? hát elv már a bcbe jöttek volna a draeneik helyett csak aztán mégis ufóztak


SzvSz : szerintem ez a kieg bukni fog , azt majd ki tudja , a gw2vel biztos nagy harcot fog vívni , bár a gw2 az teljesen más megközelítése 1 epikus mmonak

2012. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
valami olyat halottam hogy az ázsiaiakkal szövetkezett a blizzard,és ázsia lefizette vagy nemtudom..
2012. szept. 13. 16:16
 3/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség , a blizzard csak kifogyott az ötletekből , mongyuk sztem tök felesleges volt új kasztot és új fajt is indíttani , elégg lett volna 1et , ráadásul ez a monk full hülyeség , bár nem bétáztam csak a béta eleje közepén , a monk tkl op , death touch instan skill 150k 380as item leveller szóval... plusz tök felesleges még 1 hibrid kaszt


A másik nemtudom miért nem veszik észre hogy a játékosok felének nem teccik ..

2012. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lore szerint ők elbújtak a világ elől, de a harcoló ellenségek véletlen megtalálják az ő békés szigetüket. Gyakorlatilag meg ugye a kínai piac...
2012. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
am akkora bugg lesz itt is mint amikor a cata bejött?hogy a falon keresztül lehetett járkálni?
2012. szept. 13. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:

A wow nem a kinai játékosok miatt keres jól, ott az állam lenyúlja a pénz jó részét, szóval nem a kínaiak miatt rakták most be őket.

már a wc3-ban is megjelentek a pandák, szóval nem most pattant ki a fejükből.


Amúgy a wc3 előtt sok fajról szintén nem tudtunk. Mégse okozott gondot ez akkor.

Most inkább azért sírnak sokan mert ez a divat. Minden játéknál, filmnél, sorozatnál stb vannak ilyen emberek.


Amúgy milyen bugról beszélsz? melyik szerveren játszol?

2012. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mikor még anno bejött a cata átlehetett menni a falon,de hamar javították.
2012. szept. 13. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Sírnak ?

Te tudod mi volt itt a Diablo 3 vagy a GW2 megjelenésének napján ? xD

Diablo 3 késett 1 órát , 1óra alatt a fórumon olyan 10-15ezek postlett hogy miért nem megy ..

2012. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is az első nap kezdtem a diablo 3-al játszani, szóval tudom mi zajlott akkor. Bár nekem nagy problémám nem volt vele, de minden tele volt a login stb problémákról sírókkal. (persze ők jogosan csinálták)


de ami a pandákkal megy, ment az szánalmas.

már a bejelentésükkor tele volt a net gyalázkodó kommentekkel.

Aztán mi lett az egészből? A béta szervereken szinte mindenki csak a pandákkal játszott. Már amikor lehetett mert hihetetlenül nagy tömeg volt ott, állandóan dc-ztem.

2012. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
úgy vannak vele hogy a wow világát szeretik csak a pandákat nem,így szerintem azért mentek hogy pl a elf pala mennyit erősödött stb..
2012. szept. 13. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!