Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout3 megvásárlása? Mennyib...

Fallout3 megvásárlása? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Láttam hogy Covery és Herby is 1000.forintért megvették a Tesc.ba a fallout 3at magyarul.Arra lennék kíváncsi hogy a tesc.ba mindig van ilyen akció? illetve mennyi ott a legmagasabb ár amennyibe kerülhet a fallout3.És szinte mindig van ott? biztos h ha elmegyek tudok venni? vidéki vagyok úgy h bemenni a tesc-oba csak akkor lenne érdemes ha biztosra tudom h van mindig raktáron a játékból..válaszokat előre is köszönöm

2012. szept. 14. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy a TESCO-ba mindig lehet-e kapni, de a sima Fallout 3 kb. 2000 Ft. Ha drágább akkor nem is éri meg megvenni. Fallout 3 GOTY viszont olyan 4-5000 Ft. körül van.
2012. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kyruring ***** válasza:
1490 forintért lehet kapni, legalábbis a tescoban nálunk ennyibe kerül most.
2012. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A GOTY az amelyiknél még a textúrák is átvannak magyarosítva?
2012. szept. 14. 21:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkét verzió magyar. A GOTY-ba az a különbség, hogy benne vannak a kiegészítők is.
2012. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
GOTY, vagyis "Game of the year edition". Tehát benne van minden DLC és kiegészítő is, SEMMI KÖZE a textúrákhoz. Nem mindig a Herby féle virágbolti verziókból kéne kiindulni... Azt se tudja az a csávó, hogy a billentyűzetet eszik vagy isszák...
2012. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó csak azt nemtudom hogy a tescoban megvásárolt magyar fallout3-ban a textúrák is átvannak e írva hogy Room helyet szoba van az ajóra írva
2012. szept. 15. 12:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Most nem teljesen mindegy, könyörgöm? Ha nem megy az angol, akkor tanuljad, mert KELL, másrészt meg az a lényege a magyar feliratnak, hogy ÉRTSD a történetet, meg a párbeszédeket, nem az, hogy most a falra "f.asz" legyen írva a dick helyett.
2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én láttam a magyarosított verziót a youtube-on nem játszanék vele szerintem hagy némi kívánni valót maga után.Angol-ból csak pár szót értettem amikor megvettem a játékot 2008 év végén de ráfeküdtem a nyelvre mert megéri.A GOTY verziót javaslom én is mert benne vannak a kiegészítők és a javítások is+nagyon szórakoztatók a DLC-k és 10 szintet lehet még lépni+fegyverek,öltözetek,küldetések.
2012. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elvileg van belőle.

2012. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos ez nem a GOTY kiadás.

2012. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!