Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok videózásához milyen...

Játékok videózásához milyen programok kellenek?

Figyelt kérdés
Counter-strike -ot szeretném videózni.Ingyenes programot írnátok?És hogy lehet azt,hogy írni is tudjak a videóban?Írjátok le,hogy melyik programok kellenek ezekhez + hogy lehet írást berakni videóba(bocs de kezdő vok és meg akarom tanulni,hogy videózhassak)!
2012. szept. 15. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A fraps nevű programmal tudsz videót rögzíteni.

Érdemes a neten felkutatni a teljes verziót, mert akkor 30 mp-nél hosszabb anyagot is fel tudsz venni. A próbaverzióval csak fél perc a limit.

A már rögzített videóra, akár a Windows movie maker-rel is könnyedén lehet szöveget szerkeszteni.

A Google.ban a "Fraps" kulcsszóval minden kérdésedre találsz választ. Sőt a You tube-on millió oktató videó található.

2012. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahhoz hogy felvedd a videót kell pl.: Fraps, HyperCam... sok féle van. Én frapsot használtam régen. Aztán átkonvertálod a fraps által készített horribilis méretű videót vagy konverterrel vagy videószerkesztővel megoldod. Kell egy videószerkesztő amivel megvágod, szöveget írsz, hang... Én Ulead video studiot használtam majd sony vegas pro. Az effektekhez használhatsz Adobe After Effects is de ahhoz kell egy kis tudás, vagy nézel tutorial videókat vagy veszel pénzért template-ket amiben csak átírod a szöveget (én tutorialokat néztem, elég sok idő kell hozzá de nagyon szép dolgokat lehet ezzel a programmal csinálni)
2012. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kispofa75 és a teljes verziója ingyenes?
2012. szept. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!