Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem van elegem a sok...

Csak nekem van elegem a sok Minecraftos kérdésből?

Figyelt kérdés
Minecraft így, meg úgy, ilyen hamachi, olyan hamachi, ez a plugin, az a plugin. Miért nem tudják az emberek használni a keresőt? Alig van olyan témakör amiből még nem volt kérdés, és amikor belépek, legalább 2 minecraftos kérdést látok az első oldalon...
2012. szept. 15. 17:37
 1/4 chrishu ***** válasza:
Nekem is elegem van belőlük. Meg amikor 200x teszik fel egymás után ugyanazt a kérdést borzalmas helyesírással...
2012. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira irritáló hogy a sok 12 éves gyerek - akikkel normál körülmények között semmi bajom - ugyan azt a kérdést rakja fel egymás után, de amikor segíteni próbálok egyből okosabb lesz...Bírtam hogy egy gyereknek felmentem a szerverére, és kioktatott mert segítettem neki...aztán elkezdett úgy beszélni mintha tudna programozni, de arra nem számított hogy én tudok is olyan szinten, hogy egy plugint összedobjak, bár inkább a C# az irányom, és egyből bannolt a szerveréről mert én okoskodom...könyörgöm, hamachis szerver miért kell minden gyereknek? Legalább olyan jól lehet játszani bármely más szerveren is, minek nekik saját?
2012. szept. 15. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
én kemény minecraftos vagyok de már nekem is a f@szom kivan a sok buzl minecraftos kérdésel
2012. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj nekem is!! Minden kérdésre / problémára ezek a válaszok(kb)

-Frissitsd a drivert

-Javat telepits

-Ha nem tudsz szervert csinálni ne csinàlj de ha menThetetlen vagy akkor a GOOGLE A BARÁTOD!! (kivéve ha nagyon retardàlt vagy :D)

-A minecraft.net es szerveredbe nem lehet plugint berakni.

-Modloader kell

-ha nem vetted meg a játékot a server.propertiesbe online mod=false

-Nem , nem megyek fel a szerveredre

-Nem nem veszlek fel skypon

-Frapsel tudod venni

-Mivel nem vetted meg a játékot nem tudsz skint feltölteni

-futtatás%appdata%/.minecraft/saves Oda tedd be amit letöltöttél.

Kb ennyi.De ha egy percet szánnànak hogy beütik a googleba (szerintem) nem lenne enny kérdés. :D

2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!