Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz The Elder of Scrolls 6?

Lesz The Elder of Scrolls 6?

Figyelt kérdés
Nem szabadna abbahagyni szerintem ezt a sorozatot nekem nagyon tetszett és rossz felállás a sorozatnál hogy kiadtak 5 részt belőle és ebből 1 rész felel meg 2011-12 év játékainak.Nyílvánvaló,hogy a másik négy is jó játék volt a maga korában,de ilyen játékokra van szükség RPG kategóriában.

2012. szept. 15. 18:01
 1/9 chrishu ***** válasza:
28%
Szerintem lesz mivel 1 éve kijött a Skyrim és így többen megismerhették a sorozatot. Bár remélem nem rontják el az új játékkal a sorozatot
2012. szept. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg lesz de szerintem már csak a következő generációs Xbox-ra!
2012. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013-ban fog megjelenni az a The Elder Scrolls Online(MMORPG),aminek Skyrim-os grafikája lesz...én már várom :D
2012. szept. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem:D Bár én még nem fejeztem be a Skyrimet sem, a Dawnguardot meg még el sem kezdtem. Mondjuk direkt szöszmötölök vele mert imádom, és nem szeretném, ha vége lenne:D Igaz, már arra is vannak ötleteim, hogy mit csináljak, ha befejeztem az összes questet.

Egyébként én szeretném kipróbálni az Obliviont is, arról is azt hallottam, hogy nagyon jó, és a grafika is szép.

2012. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen szinte tökéletes játék számomra :D (azért szinte, mert olyan nincs hogy 100%ban perfect)

Nagyon remélem, hogy legalább ilyen jó RPGket gyártanak a jövőben

2012. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A hármas válaszolónak igaza van. Idén év vége felé kijön a TES 6 azaz a The Elder Srolls online. Már lehet regisztrálni a bétára. E-mailt kell küldeni az majd kapsz egy azonosítót amivel beléphetsz. Sajna pontosabbat nem tudok mondani
2013. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenkinek ajánlom, aki egy kicsit is el tud vonatkoztatni a grafikától a TES 3: Morrowindet, a legjobb elder scrolls ami idáig megjelent. ( szerintem és sokak szerint is ) :D
2013. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hama8 ***** válasza:
A Birodalom nagy biztosan lesz még szerintem minden tartományról készítenek játékot :)
2013. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GubaLord válasza:

A 7. válaszírónak igaza van. A Morrowind még most is a kedvenc játékom. (Ne öljetek meg fiatalok, de szerintem jobb mint a Skyrim)

Biztos hogy lesz még új rész, de kb. 5 évenként szokták kiadni. Tudjátok a minőséghez idő kell, ez nem CoD.

2013. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!