Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik azok a PC- játékok amivel...

Mik azok a PC- játékok amivel szívesen játszatok manapság? Mi az, amire azt mondjátok, na ezt megéri megvenni 12000Ft-ért?

Figyelt kérdés
Szép grafika miatt, esetleg jó online játszhatóság miatt, vagy hosszú játékidő, esetleg másvalami miatt

#PC #játék #tutikafa #iparigentosz #fullosmaxos
2012. szept. 16. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2.

igaz 15.000 , de hatalmas ötletek vannak a játékba és 1 hihetelen mmorpg , sőt majd újévnél meglátjuk , lehet megfosztja a trónjától a wowot.

Ha szereted az mmorpg-ket , az olyat ahola szintezés sem unalmas , nagyonjó vétel a GW2.

1x megveszed és addig jáccasz amíg a szemed kinem folyyik!

2012. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

engem sajnos (vagy nem sajnos) egy játék se tud nagyon lekötni.

most gta 4 közepén tartok de gondoltam már rá hogy fölösleges vele játszani.

2012. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem mi kell eldöntsük de azt javaslom, hogy ne vegyél olyan játékok amiket nem lehet online játszani, mert ha egyszer végig viszed akkor vége. Leszedheted ingyen is. Ha veszel játékot akkor legyen online része is, élvezetes legyen és sokan játszanak rajta. Ilyen esetekbe javaslom az mmorpg játékokat is. World of warcraft, Aion meg esetleg diablo de az kicsit drágább. Ha fegyverest akarsz akkor a Counter Strike Source vagy Battlefield 3. Én mondjuk inkább egy mmo játékot javasolnék, csak annyil hogy úgy a legjobb ha haverokkal játszol. Ha ki akarod próbálni szedj le egy játékot, hívd meg barátaidat és együtt ismerjétek meg a játék világát. Ha nagyon tetszik megvehetitek, mivel az eredetin kb 5x jobb mint tört szerveren.
2012. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem lényeges az is, hogy offline is legyen játszató. Mert nem mindíg vagyok net közelben:( és az időigényes játékok,ami előtt sokat kell ülni,az meg azért nem fekszik,mert keveset tudok csak játszani:( tehát az internetes 8 évig tartós szintfejlesztős azért nem jó,mert mire megismerem a játékot,és egyet fejlődök,addigra leállítják a szervert
2012. szept. 16. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgymeg amugy, az miaz hogy mmorpg? MosonMagyarÓváriRégiPatakGödre?
2012. szept. 16. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:

12ért inkább 3-4 régebbi játékot vennék.

pl: age of empires 3

warcraft 3

2012. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindegyik játékot torrentről töltöm le és nekem úgy is tökéletesen megfelel.

Legutóbb a COD MW2-t szedtem le, szóltam a haveromnak és mentünk multizni + skype. :D

2012. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!