Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a barátokra nem lehet számítani?

Figyelt kérdés
Nem kötelező hogy játék legyen, de kérem vonatkoztassunk el számítógéptől. Tudom sok lehetőség van, de akkor is ötleteket várok, lehet egyedi is csupán megvalósítható :)

2012. szept. 19. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hobbik! Rajzolj, írj, fess, fényképezz, a lényeg, hogy alkoss valamit. :) Nem tudom, hogy lány vagy-e vagy fiú, szóval csak írom, ami eszembe jut. :D

Tanulj meg főzni, barkácsolj, segíts a szüleidnek a házimunkában, ház körül, tanulj vmi újat, akár egy nyelvet vagy bármiről, ami érdekel (csillagászat, pszichológia), olvass, kezdj el sportolni.

Nekem annyi ötletem lenne, sőt, annyi dolgom van mostanában, hogy meghalni nincs időm, nem tudom elképzelni, hogy lehet suli mellett így unatkozni. :)

2012. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy nincs sulim és jelenleg egészségi okokból itthon rekedtem :D
2012. szept. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!