Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen taktikat hasznaltok?

Milyen taktikat hasznaltok?

Figyelt kérdés
World of tanksban.Gyurok most az IS re es az erdekelne,hogy KV1S-el mihez folyamodjak ,hogy legyurjem velem egy szintueket vagy nagyobbakat.Ugyan ez erdekelne az IS nel is,meg csak 8.0 as teszt szerveren jatszodtam vele jonak tunt,erdekelne mit tapasztaltatok az ISrol.

2012. szept. 20. 14:11
1 2
 1/11 Sonor23 válasza:
amíg nem teljesen kifejlesztett, néha szívás, de az armorja akkor is elég jó. 122mm-es fegyverrel atomkemény, remek tank, nekem nagyon bejött sok sikert
2012. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kosz,am sok idobe fog telni amig kihuzom mert meg kell 15k xp a kv1S uj agyujara es utanna meg 40k az IS re...mostaban 70%ban berak Lowe Tiger melle, es hat max a Tigert tudom megsebezni...szoval nehez van amikor megaztsem es igy megy a vereseg,kapok 5k creditet amibol 5,2ot javitasra lovegekre koltok,szoval igy nehez eljutni meg az IShez is...ha volna otletetek,hogy szerezzek tobb xpt creditet KV1S szoljatok,weakspotokat szoktam loni,de mivel 85mm es hat nagyon nem megy at rajta,foleg kv4 es tarsain :D
2012. szept. 21. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:

nehogy!!!

tapasztalataim szerint a KV-1S 122mm-es ágyúja nagyon sz@r!

17k XP és 1k minden löszer bele! és ha ez nem elég akk ott van a 3 lövés/perc! pl: megsebzel vele egy VK3001-et 50% ra és valaki (míg te töltesz egy évig) ellopja a kill-t!!!

velem 90%-ban ez volt! nem éri meg. az elötte lévő ágyú jobb!

2012. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a KV-4 az tényleg húzós gép. Nekem az ISU-152-hez még nincs meg a BL-10 és 122mm-es nem nagyon fog rajta néha még oldalt meg hátul se. KV-1S gépem még nem volt, de én tapasztaltam és sokat hallottam, hogy a 122mm-es nagyon jó ágyú. Ha tudsz megfelelő fedezéket találni míg újratöltesz akkor nagyon hatásos lehet. Amúgy nagyobb gépekkel nem érdemes szemtől-szemben megküzdeni. Jobb ha a társaiddal együtt támadod vagy megpróbálod kicselezni.
2012. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mivel hogy a kv1s ből az IS t kifejleszteni nagyon sok tp ezért szerintem nyugodtan vedd meg a 122mm es ágyút nekem nagyon bejön nagy az áthatolása b@szott sokat sebez egyszóval nagyon jó kis ágyú megéri a 17k tp és a 84k pénzt

+ még az is melette szól hogy a IS el is kompatibilis a löveg megéri megvenni

2012. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nah megvettem a 122es agyut...csak neha nagyon szar...kv1S tornyarol 2x lepattant m4a81 TD vagy mi azis lepatintotta 1x,de belottem vele mar tigrist,kv5ot is3at es 600 sebeztem ferdinandba,szoval angyon jo,csak muszaly ugy hasznaljam,hogy vagy telibe lovom vagy sehogy...de hat ezis a szerencserol szol :D,ha szerencsed van mire betoltesz pont jon egy tank fel hpval es leszeded.
2012. szept. 23. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg nem hogy nem a frontpáncélját lövöd hanem a hátulját vgy a tornyának a hátuljának a széleit mivel ott van a lőszerrekesz és az ha felrobban akkor neki annyi fügetlenü attól hogy mennyi élete van
2012. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ahh az m4a8e2 est elolrol lottem oldalba,de a ket 6os szintu m4 re nincs weakspotom,de ahogy elneztem masok is eleg nehezen sebzik,eleg idegesito...kv1s meg minden nyomi belovi oldalbol elorol...mar azt se tom hogy alljak be kicsik vagy nagyok ellen
2012. szept. 24. 19:55
 10/11 A kérdező kommentje:
nah megvan az IS... a kv1s agyujaval...hát a 8as tankokat nehezkes beloni foleg frontalisan...es legtobbszor csak -ba megy a creditem,mivel 0 at sebzek es 1k egy loveg :S
2012. okt. 13. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!