Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasban miért...

A GTA San Andreasban miért vannak lezárva a hidak? Cheat NÉLKÜL mikor tűnnek el? Illetve ha átrepülök/át jetpack-elek a lezárt hídon túlra, akkor miért kapk egyből 4-es körözöttségi szintet?

Figyelt kérdés

Fura...

Kérdezi mindezeket egy NEM gamer, normális fickó...

18/F



2012. szept. 20. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
a sztori elején elmagyarázza, a szemetebbik zsaru nem enged ki a városból, mert utál. A 27. küldi (Green Sabre) után már szabaon mászkálhatsz.
2012. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van,aki gamer az már nem is normális
2012. szept. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gamer vagyok, válaszolnék, csak nem vagyok normális, ezért nem :/
2012. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 toth.peter ***** válasza:
az elsőnek nincs teljesen igaza. Ha már megcsináltad Catalina küldetéseit akkor utána van 3-4 verseny (amiből csak 1 nem kötelező megnyerni) utána jön egy CJ nevű alak és annak az 1. küldetésének címe: Megyünk San Fieróba? ha azt megcsináltad akkor San Fierróban szabadon császkálhatsz és ha megcsináltad ott az összes küldit akkor azután ha jól emlékszem jön a Werdant Meadows nevű küldi (jó könnyű mert csak az ott található repteret kell megvenni 80000 dolcsiért)és akkor ha megcsináltad a repülősiskolát ami egy nagy szopatás utána már szabadon császkálhatsz
2012. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 toth.peter ***** válasza:
u.i:a repülősiskola után még egy csomó küldi lesz:(
2012. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én megoldottam máshogy a problémát. :)) Van egy olyan kód, hogy: AEZAKMI

Ez a kód azt jelenti, hogy soha nem köröz a zsaru..beírom, és átrepülöm jetpack-al (YECGAA) a hidat. És nem köröznek, szabadon császkálok azon a helyeken. De valaki linkelné a GTA-t, mert ami le van töltve, azt nem engedi lejátszani..(pedig majdnem minden küldit megcsináltam). Köszönöm előre!

2012. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Előző vagyok. Nem letöltöttem, hanem egy haverom ide adta a cd-t, amin megvolt a játék. De összekarcolódott, és nem tudom most megint rátenni a gépemre.
2012. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
AEZAKMI ez egy jó kód!!!!rendőrságet offolja!!
2012. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 toth.peter ***** válasza:
nekem most nem kizárt hogy újra kell telepíteni:( pedig a játék felénél tartottam
2012. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az IFIRSTDOZ a jó legalábbis nekem mert amikor beírom hogy AEZAKMI akkor soha nem köröznek de gyorsabban telik közben az idő!
2012. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!