Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gépre tudok csatlakoztatni...

R-man2 kérdése:

Gépre tudok csatlakoztatni xbox joystickot?

Figyelt kérdés
Windows XP-m van, és szerintem tudok, mert állítólag mindkettőt a microsoft csinálta. De nem vagyok benne biztos szovall lécci irjatok.
2012. szept. 21. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem joystick, hanem kontroller.

2. Nem állítólag, hanem valóban a Windows és az xbox is Microsoft gyártmány, ezt azért alap lenne tudni...

3. Attól függ, hogy milyen. Ha vezetékes, akkor igen, ha vezeték nélküli, akkor kell hozzá egy recceiver, amivel érzékeltetni lehet a kettőt egymással.

2012. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és a kijavítást. Az enyém vezeték nélküli...és még egy kérdés. Mi az a recciever izé?
2012. szept. 21. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

*receiver, véletlenül két -c-t írtam, javítom magam is :DD.

[link]


Ez a receiver, az a lényege, hogy úgy lehet csatlakoztatni vele a kontrollert a PC-hez, mintha az xbox-odhoz használnád.

2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És muszáj ezt megvenni? Nincs valami program vagy ilyesmi? És ha igen valami olyan hely, ahol meg tudom venni debrecenben?

Előre is köszi

2012. szept. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!