Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hogy tudom...

Minecraftban hogy tudom megoldani, hogy mindig csak nappal legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szedd le az optifine modot,és rakd be,a mod tele van grafikai beállításokkal(hogy akinek bika gépe van feltolja a max grafika 15x-ösére,akinek meg szar a gépe,sokkal jobban fog tőle futni),és egyik grafikai beállítás,hogy ne legyen este...
2012. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
toomanyi items nevü mod amint látod hogy megy le a nap fogod magad és rálazintasz napcsokára
2012. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hanem eszkösz menü és ott lesz az
2012. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DJ biró válasza:

le raksz a fal mögé egy parancs(command)blockot bele irod "time set 0" elé raksz egy gombot és kész

ha meg le a nap csak megnyomod vagy csinálsz villogós redston-t és oda rakod elé a command blockot és az folyamatosan nappalt csinál :D

2013. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Singleplayerben állítsd be, hogy csalások engedélyezése: be és a játékban nyomd meg a T-t, és írd be midig, mikor lemegy a nap, h: /time set day . És a / jelet a parancsoknál ne felejtsd el! :) És ha estét szeretnél, akkor nyomd meg ismét a T-t, és írd be, h: /time set night . Remélem, segítettem! Szia! :) :D
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd be ezt: ganerule Dodaylightcalce false
2021. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!