Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Runescape-ban egy free accal...

Runescape-ban egy free accal hogyan éri meg pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
mármint goldot ? fejlődj magasra és add el
2012. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

-előző vagyok -

mármint az itemeket amiket keresel, vagy bányássz

2012. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja jó köszi, de melyik irányba menyek, bányászkodjak, fát vágjak,horgászak... stb.
2012. szept. 22. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

én favágással kezdtem, majd bányászás.

ha gondolod privibe leírom az elérhetőségeimet és segítek.

2012. szept. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ölj csirkéket és sokáig és add el aukción, nekem vagy 10k jött ki 10 perc alatt.
2012. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké köszi kiprobálom öket. C:
2012. szept. 23. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:

A csirke jó ötlet, mert memberben a summoninghoz igen fontos. Szerintem a horgászás meg a bányászás jó a memberben, bányászás főként magasabb szinteken, 80 fölött már gyorsan szedsz coalt. De vághatsz oakot is, mert az meg construction skillhez kell memberben. Vagy ha magas a woodcuttingod, akkor yewt is vághatsz, de az általában tele van.

Úgyhogy Fishing, Mining és Woodcuttingot érdemes leginkább fejleszteni. Vagy ha van kb 2M gp-d, akkor kezdj hozzá az ún. "flipping"-hez. Youtube-on találsz egy csomó videót róla, nézz meg néhányat, ne kezdj hozzá egyből. Én flippinggel kerestem 15M-t 1 hónap alatt úgy, hogy alig foglalkoztam vele (7M-ról kezdtem).

2012. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

elírtam.

"Szerintem a horgászás meg a bányászás jó a memberben"

helyett

"Szerintem a horgászás meg a bányászás jó a freeben"

2012. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

"Runescape-ban egy free accal hogyan éri meg pénzt keresni?"

Pénzt keresni mindenhogyan megéri. :D Viccet félretéve szénbányászattal, vagy tiszafa (Yew tree) vágással keress meg egy párszázezret, utána a Grand Exchange-en, és a környékén üzletelj. Csak alap dolgok. Megveszed olcsón, eladod drágán. Flipping: yewet veszel normál ár alatt pár arannyal, és eladod normál áron (előtte tesztelgetheted az árakat kereslet/kínálat-ingadozás miatt)

2012. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én amikor kezdö voltam, banánt szedtem Karamján és eladtam az Exchangeben......:D
2012. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!