Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreas-ba hogyan...

GTA San Andreas-ba hogyan tudnék egy házhoz több garázst betenni, vagy hogy sokkal több autót tudjak leparkolni egy házhoz?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy.
2012. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha nem vagy biztos a válaszodban légyszíves ne válaszoljál, mert másokat is becsapsz vele!

Letöltöttem egy Mod-ot GTAGarage-ról amivel meg lehet csinálni...

2012. szept. 24. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég határozott volt az első válaszoló.
2012. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De látom te se érted... hiába volt határozott, ha HÜLYESÉGET beszél,mert VAN ilyen mod...
2012. okt. 1. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
B*zmeg pedig van ilyen program, de nem jut az eszembe a neve... mindegy, megkeresem, és majd leírom!
2012. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja hát moddal...De honnan tudjam,hogy mondjuk nem ps2-n van meg?Én alapból úgy értelmeztem ,hogy az alap játékban van-e lehetőség ilyenre,ezért írtam,hogy sehogy...
2012. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KÖNYÖRGÖM, nézd meg miket írtam a kulcsszavakhoz, ottvan mod és még az is, hogy modding...
2012. okt. 23. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvan! GTA SA Map Editor a program neve. Csak az a baj, hogy én nem tudom használni, de azzal lehet ilyeneket csinálni...
2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mod, hanem neked kell lerakosgatni a dolgokat. SAMP szervereken így szoktak átalakítgatni, + hozzáadni dolgokat.
2012. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!