Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok olyan vicces...

Mondanátok olyan vicces történeteket, amik veletek történtek meg Minecraft-be, multiplayer-ben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
háát velem volt olyan hogy megyek 1 szerón a boltba és akkor nézem ott egy ház benne 10000 csirkével...elmegy egy creeper és felrobban azután a csirkéknek ott tátong a lyuk és elárasztják a várost ..
2012. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltam a mestermc-n falusi farmot(félisten voltam és,lehetett idézni de ez már régi történet,ma már nem játszok ezen a kilensen)ami lényegében annyi volt hogy kaptak 1 blockot a falusiak és,ott kereskedtem velük.Igen ámm de,valamiért úgy döntötem hogy csinálok három blockos szobákat hátha szaporodnak.Idövel szaporodtak is de,valahogy véletlenük kiszabadultak,ajtó nyitva volt és 90% kiszökött a pincéböl(maradékot megátoltam).De már késö volt mert gigantikus volt a farmom és,a egész telken elterült a falusi sereg.Majd a szaporodási esélyük is nagy lett terjedtek,szaladgált a falusi sereg(pech-emre ennyém volt a 1.telek)és,szaporodtak késöbb épitetek vasgólemeket és,szép lassan elterjedtek.Késöbb azt vettem észre hogy a telek rendszer tele van vas gólemekel és,falusiakal(fiatalokal is).Féltem hogy kibanoltak de szép lassan ki irtották a falusiakat és,vasgólemeket a játékosok (köztük én is).Semmi nem lett belöle de,azért érdekes kaland volt.U.i:bocs a rossz helyesírásért mert,tele van hibákal.
2013. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok és ami a csirkéset illeti,a mestermc-n még régebben mikkor még a 3.szeró is csak álom lehetett csináltam csirke esőt.Nem valami vicces csak tele idéztem több 100.000 csirkével egy,6 blockos valamit(nem jutt eszembe semmi rá illö szó) majd szétörtem.Majd csak azt veszem észre hogy tele van minden csirkével és szálnak le.Kedves staffok is vannak akik egyszer háboruztak mikkor szintén két szeró volt!(valami történt és,akik a egyesre pártoltak a ketteset tele öntöték lávával akik,a ketesre a egyest tele öntöték vízel.)
2013. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer Mestermc-n, Szerver 2-őn véletlen rájöttem, hogy bugos a levédés és le lehet rakni lávát. Ezután már csak pár perc kellett, hogy az egész spawn lávába ússzon :D Persze utána bannoltak, de nemvolt nagy gond, mert Szerver 1-en volt a főkarim :)
2014. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!