Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MW2 vs MW3? Multiba melyik jobb?

MW2 vs MW3? Multiba melyik jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket vennétek? MW2: 25 euro, MW3 60 euro. Meyliket vennétek? Multi + spec ops érdekelne. Várok mindenféle szempontot!:)

2012. szept. 24. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Összehasonlítást nem tudok sajnos mondani, mert csak az MW2 van meg PS3 ra. A napokban jutott megint eszembe, gondoltam felmegyek, hogy van e még olyan ember aki inkább ezzel játszik mint az MW3 al és rengetegen! MW2 szerintem örök darab, nem tudom egyáltalán megvegyem e az MW3-t.
2012. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mw3 már nagyon túlbonyolított.

kicsit bele kell kockulnod magad hogy mindenből meglegyen minden

2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ennyiért SEMELYIKET, SOKKAL olcsóbban hozzá lehet már jutni mindkettőhöz... A Modern Warfare 2 amúgy lényegesen jobb volt, mint az MW3. Hiába az idegtépő noobtube meg a többi kibírhatatlan unbalanced OP cucc, olyan élményt nyújt, mint semmi más. A Modern Warfare 3 jobban van már balanszolva, de cserébe unalmasabb is (gyengébb pályák, UAV spam stb.)
2012. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én az mw2 mp-el játszottam 5-évig és még mindig nem unnám persze ha nem bannoltak volna ki -.- mw2 hidd el mint az elsö mondta mw3 az TÚL BONYOLÍTOTT!
2012. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kozmahun1 ***** válasza:
0%
szerintem had a mw-ét és bf-ez az sokkal jobb nagyob pályák járművek nem olyan bonyolult mint a mw!
2012. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!