Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gatesofandaron privát szerver/...

Gatesofandaron privát szerver/ez a privát szerver vírusos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a privát szerver vírusos? [link]


Esetleg még tudnátok mondani privát szervereket, mert Google-be nemtalálok:/ Köszi a válaszokat!



2012. szept. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez a játék maga 1 vírus.
2012. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:
nem hinném hogy azért dolgozzanak annyit a weblapjával hogy aztán felrakjanak egy vírusos játékot. Privát szerver: 4story eg asszem
2012. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]

told ezzel.. ez nem vírusos és még magyar is :D

2013. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az első Privát szerver a Rehab nevezetű privát szerver volt,a mai napig működőképesek! [link]

Megbízható,vírusmentes!

2013. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Rehab és a 4s4e nemérdekel, már játszottam rajtuk, de azért köszönöm.:)
2013. márc. 7. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Legjobb angol nyelvű Gates of Andaron privát szerver, rengeteg sajátossággal csomó egyedi rendszerrel, pet is van *-*, 1-es szinten használni tudod az összes skillt (csak persze elég gyengék xD de 1-es szinten jó a területi skillt használni :P), warinál és éjjeljárónál bevan rakva a terület auto attack, közepes de élvezhető fejlődés! Ajánlani tudom, csak ! ui.: Derionba ne menjetek, mert Valorian emberkék vannak ott és mindig öldökölnek, tehát semmi értelme ott kezdeni :)
2013. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a 4story4ever kliensén amúgy Vírus: W32/Parite vírus van... legalábbis nekem
2013. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!