Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma a játékkal?

Mi lehet a probléma a játékkal?

Figyelt kérdés

Játszani szeretnék egy haverommal, de egy nagyon idegesítő dolog van jelen a szerverén. Azt veszem észre, hogy CSAK NEKEM egy 10-20 másodpeccel késik az egész, tehát amit ő csinál az nekem ennyi idő mulva jelenik meg. Ezt onnan tudom mert közbe szoktunk SKYPE-on beszélni és mindig ilyen nagy a csúszás. Mitől lehet ez vajon? Minecraft 1.2.5(azért mert neki is 1.2.5-je van)


Azt még hozzáteszem hogy amit én csinálok az neki egyből megjelenik.. Segítsetek légyszíves :)



2012. szept. 25. 16:01
 1/1 anonim válasza:
Ez internet probléma lehet.. Valamelyikőtöknek lassabb a net, ez lehet a probléma oka.. Velem is megesik, és mással is. Erre nem nagyon van "gyógymód".. De segíthet ha nem terheli le annyira az internetét ez alatt annyit értek, hogy ne menjen alatta semmilyen internetes program! Pl: torrent, böngésző, zene a youtuben..
2012. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!