Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bukkitos-hamachis szervert...

NathanSzerver kérdése:

Bukkitos-hamachis szervert csináltam, de néhány perc játék után leáll. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha a bukkitos szerverem mindig leáll ha játszok rajta kb.5 percet. A run.bat nem áll le. Mikor leáll ezt a hibaüzenetet írja ki:

Internal exception: java.net.SocketTimeoutException: Read Time Out


Kérlek segítsetek!



2012. szept. 25. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni hogy ezután a dolog után nem is tudok visszalépni csak ha újraidítom a run.batot.Nem tudom ezz mennyire segít de gondoltam aért megírom.
2012. szept. 25. 21:02
 2/4 anonim válasza:
háááát, jó kérdés! ennél a hibaüzenetnél gyakorlatilag lefagy a szeró, anélkül, hogy bezárna a RUN. szerintem egész egyszerűen nem bírja a géped. ezt befojásolja, hogy hányan vannak rajta, hogy hány plugin van rajta, és mekkora a tárhelyed, a RAM-od. ha van rajta bonyolultabb plugin (pl.: multiverse) akkor próbálj meg kevesebb plugint futtatni!
2012. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja, és a hamachinak semmi köze hozzá
2012. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PawahDani válasza:
Bukkitos-Hamachis szerver? A jó eget, erről eddig mért nem hallottam? Nem néztél el valamit, ilyenről nem igazán hallottam :D De a google kisegít.
2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!