Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA street 2 PS2 tippek,...

FIFA street 2 PS2 tippek, ötletek?

Figyelt kérdés

Fifa street2 ps2-es változatával játszom épp, de nem nagyon boldogulok.

Eddig kb egyszer tudtam gólt lőni az easy ellenségnek. Sehogysem sikerül.

Egyrészt, mert az én kapusom pl semmit nem csinál. Nem szalad rá a lábára meg hasonlók, de az övé igen. Viszont ugyebár nem tudom irányítani a kapust amíg nem lesz nála a labda. Tehát tehetetlen vagyok vele. Másrészről pedig ahányszor gólt próbáltam lőni a kapusuk minden alkalommal megfogta a labdát. Bárhogy cseleztem a másik karral, vagy a jobbra-balra nyilakkal, nem sikerült. Mindig megfogta. Volt hogy a kezébe tűnt a labda, pedig nem is érte el vetődésből. A dekázásokkal is az van, hogy elkezdem és azonnal lerohan. Nem kapok rá csak maximum egy pontot.

A csillag középen nekem csak egyszer jött elő, akkor is nem lassult az idő, ahogy nála, hanem gyorsult.


Tippekre lenne szükségem, hogy hogyan tudnám hatékonyan megszerezni tőle a labdát. Gondolom van sok gombkombináció, amivel jobban lehet birtokolni. Ilyenekre lenne szükségem.



2012. szept. 26. 19:32
 1/1 DVTK válasza:
Még régebben én is játszottam a FIFA Street 2-vel ps2-n és sokat kellett gyakorolnom, hogy normálisan menjen minden, meg sok idő kellett ahhoz is, hogy rájöjjek,hogy úgy tudsz egy cselt kivédeni, ha rájössz, hogy az ellenfél milyen cselt szeretne ellened bevetni. Azaz ha csel ellen védekezel akkor neked ki kell találnod az ellened bevetett cselnek a kombinációját. A cselkombinációk pedig benne vannak a CD-hez mellékelt leírásban. :)
2012. nov. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!