Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vajon melyik érné meg jobban?...

Vajon melyik érné meg jobban? A Wii, a Playstation3 vagy az xbox 360?

Figyelt kérdés
Már elegem van hogy néhány újabb játék már nem is megy a gépemen mert olyan orbitálisan nagy gépigénye van. Ezért úgy döntöttem veszek egy konzolt mert a konzolban nem kell állandóan jobb alkatrészeket venni, nem kell telepíteni a játékot stb. Szóval szerintetek melyiket éri meg legjobban megvenni?
2009. aug. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Én PS3-mat vennék.De én ugye nem te vagyok.;)
2009. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem X360 megéri olcsóbb mint a töbi és min. tud annyit
2009. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Már rengetegen feltették ezt a kérdést ezen az oldalon, nézz csak utána, ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor pedig privátban várom a leveledet és részletesen leírom a konzolok előnyeit, hátrányait stb.


Ui.: Ha írsz privátban, ne csodálkozz, ha később írok.(1. nyaralni megyek, hét vége felé térek vissza, akkir összedobom, ha tényleg kell egy kis segítség;)

2009. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Saját véleményem szerint Xbox360. Nekem is ilyen masinám van.


Xbox360 előnyök: istenkirály grafika, minden jó játék.

Xbox360 hátrányok: sajnos elég sok hibás, de ha fel huzatod benne a ventilátort, semmi baj nem lesz.


PS3 előnyök: szintén király grafika, csupa jó játék.

PS3 hátrányok: nem lehet flash-elni, chip-elni, tehát, csak eredeti játékokat visz.(az meg kicsit drága)


Wii előnyök: mókás, sok oldalu

Wii hátrányok: rosszabb grafika, kevés jó játék(bár ez vélemény kérdése, de általában csak sport vagy ilyen komolytalan játékok.)


Nagyjából ennyi! Remélem tudtam segíteni!

2009. aug. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Wii-m van, mert a Wii-s játékok tetszenek a legjobban, de hardverileg a ps3, és a 360 a jobb!

Viszont a két gép közül, sokkal inkább ps3-at vennék, mert:

A három konzol közül, a legtovább a ps3 fog életben maradni..!

-Blu ray

-3D-s támogatás stb...!

Blu ray a jövő, és hát a3D is csak most jövöget be! Szal a következő x-box fogja azt tudni, mint a mostani ps3(nem a grafikáról beszélek!) A sony nagyot húzott ezekkel a lépésekkel!!!!

A ps3, és a 360-on inkább akció, autós játékok vannak többnyire, (főleg ps3-an), persze nem csak ilyen játékok!

Wii-re viszont sok barátibb játék van...! Én ezért vettem Wii-t!!!

2012. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!