Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends chatelés...

League of Legends chatelés játék közben. De hogyan?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne, hogy játék közben nem tudok az üzenőfalra írni. "Y" megnyomásra az előzmények megjelennek, de nem tudok hozzászólni, illetve egy nekem feltett kérdésre válaszolni.

A beállításokat már átböngésztem és nem találtam semmit. Már eléggé idegesít ez a helyzet és elég hülyének is érzem magam. Előre is köszi a választ.



2012. szept. 29. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
simán nyomsz 1 entert és mehet a vad cset párty :D
2012. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nyomd meg az enter írd be a szöveget és nyomj újra egy entert:)
2012. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Noobozni akarsz vagy mi?:)
2012. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát elég sok noob van igen.. akiknek persze mi félprofi vagy éppen profi játékosok NOOB ok vagyunk
2012. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 I <3 Bears ***** válasza:

Ahogy a többiek is mondták,az enterrel kell.

Shift+enterrel pedig úgy tudsz írni hogy az ellenfelek is látják.

raport kérdésfeltevő for no ss

2012. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hhuu köszi srácok:D kajak mindent próbáltam már csak entert nem nyomtam xD jó igen még csak most kezdtem pár hete egyedül játszani, mert eddig a barátommal együtt toltuk és közben skypeoltunk szal nem kellett használjam a chatet vagy egyedül meg nem kellett..az a vicc h sehol sincs fenn h kéne ezt megoldani vagy nemtom lányként biztos túlbonyolítottam és a pasiknak első dolga enterrel próbálni na mind1..:D még 1x köszi szépen^^
2012. szept. 29. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!