Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 12 állandóan ledob és...

Fifa 12 állandóan ledob és idáig nem csinált ilyet, és NEM az ékezetes könyvtár a hiba!?

Figyelt kérdés

Na szóval mikor belépek megnyílik a játék kiválasztom a nyelvet , aztán kijön H EA Sports és miközbe megy az EA intrója ledob és kiír egy ilyet :


Microsoft Visual C++ Runtime Library :


Runtime Error!

Program: C:\Program Files\FIFA 12\Game\fifa12.exe


This application has requested the Runtime error to terminate it in an unusual way. Please Contact the application's support team for more information.



2012. szept. 30. 11:16
 1/2 anonim válasza:
Telepitsd fel a legujabb microsoft visual c++ redistruable-t .Ezt altalaban a jatek telepitojenek fel kene tennie automatikusan vagy csak nem jelolted ki de le lehet tolteni netrol is.Nekem csak az a baj hogy hiaba van meg legujabb verzója kidob minden hiba uzenet nelkul meg az elejen mikor a fifa logo van.Ha tudsz erre megoldsat szivesen varom.Bocs az ekezetekert de lengyelorszagbolbol irok.
2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvan sajnos a legújabb c++ és ígyse jó.. :S neked lehet, hogy az ékezetes felhasználónév miatt én azt csináltam, hogy csináltam egy új felhasználói fiókot a gépen ékezet nélkül és abból indítottam idáig a fifát úgy jó :)
2012. okt. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!